Inwestycja: Wisznia Mała przy Parku

Wisznia Mała przy Parku (Wisznia Mała) SPRZEDANE


Inwestycja przy Parku ,jest to zespół 3 kameralnych budynków,2 budynki dwurodzinne oraz jeden jednorodzinny . Przemyślany projekt oraz wyjątkowa lokalizacja zapewniają komfort życia poza miastem połączony ze wszelkimi dogodnościami życia w mieście. Wyjątkowo duże przynależne działki do lokali są niewątpliwą zaletą. Bezpośrednie sąsiedztwo parku pałacowego ,przedszkole, szkoła w zasięgu 5 min ,sklepy ,poczta oraz doskonałe połączenie z Wrocławiem to tylko niektóre z głównych atutów nowej inwestycji Blue Deweloper.

  • Wisznia Mała ul. Wąska

  • Lokale jednorodzinne

  • BLUE DEWELOPER

  • Ok.115-125 m2

  • 5

  • 500 m2

  • I kwartał 2022r.

Zachęcamy do kontaktu w celu przybliżenia oferty na domy w inwestycji przy ul. Wąskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Parku w Wiszni Małej.


Wisznia Mała

Wisznia Mała – gmina wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie wrocławskim. Gmina sąsiaduje z północną częścią Wrocławia i jest położona między rzeką Widawą na południu a Wzgórzami Trzebnickimi na północy.

Uprawia się tu zboża, buraki i rzepak. W części południowej przeważają gospodarstwa ogrodnicze, a w części północnej rozwija się sadownictwo. Siedzibą gminy jest miejscowość Wisznia Mała. W Wiszni Małej znajduje się szkoła utworzona przez dostosowanie pałacu, przyjmująca uczniów z pobliskich

miejscowości: Pierwoszowa, Machnic, Wysokiego Kościoła, Piotrkowiczek oraz Mienic. Jest także Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji (OKSiR) wyposażony w bibliotekę.


Wisznia Mała przy Parku


Galeria zdjęć


Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania.

Koniecznie kliknij w przycisk obok i skontaktuj sie z nami