Kupujemy grunty

Kupimy grunty

Firma BLUE DEWELOER, dynamicznie się rozwija, a dywersyfikacja geograficzna mapy inwestycji to jedno z głównych założeń strategii przyjętej przez Spółkę. W związku z tym stale poszukujemy nowych gruntów inwestycyjnych pod zabudowę wielorodzinną – zlokalizowanych w całej Polsce.

Zachęcamy do kontaktu osoby będące właścicielami gruntów, a także wszystkich posiadających wiedzę o atrakcyjnych nieruchomościach na sprzedaż - z przeznaczeniem pod inwestycje mieszkaniowe. Zależy nam zwłaszcza na gruntach położonych blisko centrów dużych miast i z dobrym dojazdem do nich oraz znajdujących się w otoczeniu zieleni. Masz informację o nieruchomości, która może nas zainteresować? Oferujemy możliwość współpracy pośrednikom specjalizującym się w poszukiwaniu gruntów. Zostań naszym Partnerem Biznesowym.

Wiemy, jak istotny dla sukcesu inwestycji jest wybór odpowiednio atrakcyjnej lokalizacji. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje w jak najwyższym stopniu odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników. Dbamy o zachowanie odpowiedniej jakości realizacji oraz obsługi, która jest wizytówką firmy BLU DEWELOPER.

Jesteśmy zainteresowani kupnem gruntów, które moglibyśmy przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe oraz budowę obiektów handlowo-usługowych. Jeśli jako właściciel, pośrednik lub pełnomocnik właściciela szukasz wiarygodnego i rzetelnego nabywcy swojej nieruchomości – skontaktuj się z nami. Z największą troską dbamy o atrakcyjność lokalizacji inwestycji przez nas realizowanych. Jeśli więc jesteś właścicielem gruntów spełniających nasze kryteria, serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością odpowiemy na Państwa ofertę.