O firmie

O firmie

Blue Deweloper, Stosunkowo młoda firma ,ambitnie i prężnie rozwijająca deweloperską gałąź swojej działalności. Dotychczas związana z branżą od strony produkcji komponentów budowlanych oraz obrotem nieruchomościami. Znajomość branży oraz doświadczenie załogi umożliwiło stworzenie zespołu gwarantującego wybudowanie domów marzeń.

Profesjonalizm. Dbamy o to, aby nasze usługi były jak najbardziej profesjonalne. Regularnie prowadzimy kontrole naszych partnerów i dbamy o każdy – nawet najdrobniejszy szczegół, aby jak najlepiej zrealizować dla Państwa zlecenie. Zaufanie Bardzo ważne jest dla nas zaufanie klienta, bo to właśnie ono jest podstawą wzajemnych relacji. Klient, który nam ufa inwestuje swój czas, a także dzieli się pożądaną opinią o naszych usługach. W przypadku naszych partnerów, jesteśmy przekonani, że ludzie pracują najefektywniej właśnie w atmosferze wzajemnego zaufania.


Misja firmy

Otwartość. Działamy w sposób transparentny wobec naszych klientów, jak i również współpracowników. Jesteśmy zawsze otwarci na każdą krytykę oraz propozycję zmian.

Misją firmy jest budowanie mieszkań i domów najwyższej jakości. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Państwa potrzebach, ponieważ wiemy, że zakup własnej nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu.

  • 2020 - Oddanie do użytku strony internetowej www.bluedeweloper.pl
  • 2020 - Zaprojektowanie inwestycji INWESTYCJA 2
  • 2020 - Oddanie inewstycji LIGOTA 1
  • 2019 - Zaprojektowanie inwestycji LIGOTA 1
  • 2019 - Założenie firmy BLUE DEWELOPER Sp. z o.o. Sp. K.

Usługa serwisu

Przemyślany i funkcjonalny projekt jest podstawą komfortowego domu.Odpowiednia skala oraz Indywidualne podejście umożliwia nam dopasowanie projektu do wymagań docelowego klienta.Odpowiedni serwis jest gwarancją zadowolenia ze stanu technicznego jak i estetycznego budynku w trakcie jego użytkowania.

Kupujemy grunty

Firma Blue Deweloper poszukuje gruntów inwestycyjnych na dolnym śląsku, oraz Warszawie i Krakowie pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Szczególnie interesują nas działki o powierzchni powyżej 5000 m2. Skontaktuj się z naszym Biurem Przygotowania Inwestycji i dowiedz się więcej.